Ana sayfa

ShenZhen BST Industry Co., Limited Kalite kontrol

Sertifika
Çin ShenZhen BST Industry Co., Limited Sertifikalar
Çin ShenZhen BST Industry Co., Limited Sertifikalar
Müşteri yorumları
Firmanızın geribildirim ve çözümü her zaman en hızlı ve en iyisi, çalışma tutumunuzu beğendim, BST ile çalışmak çok kolaydı.

—— Mr. Robert Walker

Tekrar BST ile işbirliği yapmaktan memnun olduklarını, tüm sorulara, profesyonel, bilgili ve çok iyi hizmete cevap verebilecekleri konusunda sabırlılar.

—— Mr. Ismael Rodrigues

BST İşaretlerini, işlerine dikkat çekmek isteyen herkese tavsiye ederiz, tüm yardımlarınızı takdir edin!

—— Mr Roger Vachon

Biz bizim güzel led ekran zevk ve uzun yıllar kullanmak için sabırsızlanıyoruz. Bu kadar iyi hizmet verdiğiniz için teşekkür ederiz.

—— Mr. Jorge Misri

Onlar çok profesyonel ve teknik destek sağlamak için her zaman hazır, biz yukarı ve koşma emin olmak için gitti.

—— Ms Helene Myshka

3 yıldan uzun bir süredir sizinle çalışıyoruz. BST duyarlılığı ve ürün desteği ile son derece memnun kaldık.

—— Mr. Antoni Rojas Ortiz

LED ekranlar ve projenin diğer bileşenleri seçiminde personelin deneyimlerinden memnun kaldık.

—— Mr. Petar Petrović

Uygulamamız için doğru boyutta ekran önerdi ve bizi bir satışa zorlamadı. BST'den çok memnunum.

—— Mr. Alonso Ramos Aguilar

Daha önce de söylediğimiz gibi deneyimlerimiz harikaydı. Led ekran satın almak isteyen herkese tavsiye ederim.

—— Mr. Andreas Müller

Harcanan dolar için harika bir ürünümüz olduğunu düşünüyoruz. Bize iletişim kurabildiğimiz şey konusunda bize büyük esneklik sağlar.

—— Mr Dave Sharpe

Yeni led göstergemizden bu yana aldığımız takip servislerinin yanı sıra müşteri hizmetlerinden de çok memnunuz.

—— Mr Juan Garcia Garcia

Promosyon fiyatıyla led ekrana sahip olduğumuz için şanslıydık, ancak araştırmamızdan rekabetçi olduğunuza benziyorsunuz.

—— Mr. James Suchat

Ben sohbet şimdi
qc profili
BST LED, üstün ürünler, çözümler ve hizmetler ile müşteri gereksinimlerini aşmaktadır. Pazarın, yaptığımız her şeyin ardındaki itici güç olduğunu kabul ederek BST, müşterilerimiz için değer yaratmayı destekleyen özellikle kalite kontrol sürecini etkin iş süreçleri uygular. Hammadde kalite kontrol sistemi gibi tüm üretim sürecinde 7S, ISO9001-2008 ve ISO14000 sistemlerinin gerekliliklerine kesinlikle uyuyoruz; Üretim prosedürü kalite kontrol sistemi; Yaşlanma, montaj üretimi ve bitmiş ürün su geçirmezlik testi; Paketleme ve yükleme vb 4 tarafı kontrol sistemleri ürünün kaliteli olmasını sağlamak için, önemli ürünlerimizin çoğu CE, ROHS, CCC, FCC, UL vb belgelendirme geçti.

Adım 1. Otomatik SMD LED test ve sıralama sistemi

SMD LED lambalar temel ve en önemli bileşenlerden biridir, SMD LED lambaların kalitesi LED ekranın renk performansını ve ömrünü doğrudan etkiler. Bizim otomatik SMD LED yüksek doğruluk ve yüksek hızlı test ve sıralama makinesi nedeniyle, SMD LED lambaların dalga boyu 5nm içinde kontrol edilir. Bu, renk tutarlılığını sağlar.

Adım 2. Otomatik Optik Muayene

Lehimleme Noktası Denetimi ve Elektronik Bileşen İncelemesi

AOI (Otomatik Optik Muayene) makinesidir ve PCB kartındaki her bir lehimleme noktasını kontrol etmek için kullanılan BST son ekipmanıdır. Tüm lehimleme noktasını çıplak cisim ile kontrol etmek yerine, ürünün hatasızlığına ve bozulmasına neden olmaktansa, bu son makineyi, PCB kartında ayrılmadan ve standart olmayan lehimlemeden emin olmak için kullanıyoruz. Ayrıca tüm cihazların doğru pozisyonda monte edilmiş olup olmadığını ve doğru şekilde monte edilmiş olup olmadığını kontrol edecektir.

Adım 3. Yüksek Sıcaklık Testi

AOI'den sonra, yüksek sıcaklık testi için PCB bu makineye yerleştirilecektir. Yüksek sıcaklık. Test Makinesi Çok yüksek sıcaklık olan ve BST LED ekranının bu koşullar altında çalışacağı belirli bir ortam altında, BST yüksek sıcaklıkta çalışacaktır. Bitmiş ürünlerimizin yüksek sıcaklıklı çalışma ortamına dayanabilmesini sağlamak için her modülün test edilmesi. En iyi kaliteyi sağlamak ve BST LED ekranının en iyi şekilde çalışmasını sağlamak ve müşterilerimizin ekrandan çok daha fazla fayda elde etmesini sağlamak için BST, elinden gelenin en iyisini yapacaktır.

Adım 4. Modül Yanması

Modül üretimi bittikten sonra ve bir sonraki üretim hattına gönderilmeden önce, BST modülü açık / kapalı modülleri için 72 saatlik test prensibini izleyerek ve her 8 saatte bir 2 saat 5 dakikalık aralıklarla modülü test edecek modüller tekrar. Modül her 8 saatlik zaman cümleleri ile normal çalışıyorsa, BST testi geçtiğini söyleyecektir. Aksi takdirde, problem modülleri teknisyenler tarafından tamir edilecektir. Bu üretim süreci, ilk etapta muhtemel problemi bulmak, böylece yüksek kalitemizi sağlamaktır.

Adım 5. LED ekran yaşlanma testi

Tüm LED kabini monte edildiğinde, hepsi en az 72 saat beyaz renk eskimesi testiyle güçlenecek ve yaşlanma testi yapacaktır.

Adım 6. titreşim testi

Kabin yaşlanma testi geçtikten sonra, test etmek için Titreşim makinesini kullanacağız.

Adım 7. açık led ekran su geçirmez testi

Titreşim testi geçtikten sonra, tüm açık hava perdesi için 3mins'e su koyacağız, daha sonra tüm kabin ve modüllerin suyun içinde bulunmadığını kontrol etmek için, su geçirmezlik seviyesinin açık olması gereken dış mekan led ekranının da En az IP65.

Adım 8. Paketleme ve yükleme

Tüm testler tamamlandıktan sonra, QC kontrolünden geçti, o zaman çalışanımız dolabın tamamını temizleyecek, ardından kabini korumak için koruma malzemesini kullanacak ve özel özelleştirilmiş uçuş çantası veya tahta sandığa koyacaktır. Ürün gönderileceği zaman, çalışmalarımız kasaları çok dikkatli bir şekilde konteynere yükleyecektir.

Sertifikalar
 • Çin ShenZhen BST Industry Co., Limited Sertifikalar

  Standart:CE

 • Çin ShenZhen BST Industry Co., Limited Sertifikalar

  Standart:CCC

 • Çin ShenZhen BST Industry Co., Limited Sertifikalar

  Standart:ETL

 • Çin ShenZhen BST Industry Co., Limited Sertifikalar

  Standart:RoHS

İletişim bilgileri
ShenZhen BST Industry Co., Limited

İlgili kişi: Mrs. Alicia

Tel: +86-13612963525

Faks: 86-755-27581624

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)